Collezione Blog

Haftanın Stili: Bergüzar Korel

Kendisini daha çok “Şehrazat” olarak tanıdığımız çiçeği burnunda anne Bergüzar Korel, önümüzdeki sezon yepyeni bir diziyle ekran karşısına geçmeye hazırlanıyor. Ekranlarda tekrar boy göstermeden şöyle bir hatırlayalım dedik Bergüzar Korel’i ve tarzını…

Günlük hayatında birbirinden renkli kıyafetlerle objektiflere yakalanan güzel oyuncu, alışverişe çıkarken rahatlığından asla ödün vermiyor. Sıkça alışveriş merkezlerinde rastlanan Korel için tam bir elbise insanı diyebiliriz. Seçimini kısa elbiselerden yana kullanan güzel oyuncu yine de rahat kıyafetleri tercih ediyor.

Gece kıyafetlerinde ise ilk göze çarpan Bergüzar Korel’in göğüs dekoltesi oluyor. Derin bir göğüs dekoltesinden sonra beline oturan elbiselerden vazgeçemeyen güzel oyuncu, uzun boyunun avantajını kullanarak bileğinde biten elbiseleri tercih ediyor. Böylece ince uzun bir görüntü yaratarak daha zarif bir stil elde ediyor.

“Binbir Gece” dizisinden hatırlayacağınız gibi, saçlarını ortadan ayırarak geriden sıkıca toplanan modelleri tercih ediyor genellikle başarılı oyuncu. Günlük yaşamında ise yine ortadan ayırdığı saçlarını açık bırakmayı seviyor. Saçlarına verdiği kalın dalgalarla saçlarının parlaklığını ortaya çıkarıyor.

 

Yaz ya da kış fark etmeksizin elbiseler sizin de vazgeçilmezinizse, aşağıdaki Collezione modelleri ile Bergüzar Korel’in tarzını yakalayabilirsiniz!